Зима крокує, свята дарує

Традиційний цикл музейних різдвяно-новорічних заходів «Від Миколая до Водохреща» продовжила  творчо-пізнавальна година «В очікуванні дива», що відбулася в Сумському  художньому музеї ім.  Никанора Онацького  22 грудня  для дітей та їх батьків . У процесі знайомства із відкритою експозицією виставки «Різдвяні передзвони» заслуженого майстра народної творчості України Надії Гудилко, гості  прослухали  інформацію про  давні зимові  народні звичаї  та обряди.  Захоплення у дітей викликали ялинкові прикраси із соломки, створені вихованцями гуртка Шосткінського міського центру естетичного виховання під керівництвом Наталії Симоненко.

Заглибилися в історію сакрального мистецтва на прикладі ікон із зображенням Святого Миколая  та  ознайомилися із  його житієм.

Майстер-клас  із виготовлення новорічної листівки подарував дітям творче задоволення та нові враження.