«Я в серці маю те, що не вмирає…»

До Міжнародного Дня рідної мовиу Сумському художньому музеї  ім. Н. Онацького  проведено патріотичний мистецько-літературний захід  «Я в серці маю те, що не вмирає…» для студентів Сумського Вищого училища мистецтв і  культури ім. Д. Бортнянського.

Мета заходу – поширення знань про українську мову, значення її як історико-культурного надбання для всього українського народу.За новітніми  формами подачі матеріалів музей активно залучає учнівсько-студентську молодь для більш поглиблених знань з української мови.

Учасники заходу ознайомилисьіз відеорядом портретів видатних українських поетів-ювілейні дати яких святкуються в 2019 році (Т.Шевченка, П.Куліша, Л.Українки, О.Пчілки, П.Чубинського, М.Рильського).

У виконанні наукових співробітників музею та студентів училища ім. Д. Бортнянського прозвучали вірші,  переглянуто виставку «Живі традиції»–В.Шума (різьблення по дереву) та Олени Петрової (кролевецькі рушники).