Візерунки зимових свят

До новорічно-різдвяних свят у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького проведено мистецький проект «Святий Миколай іде – Різдво веде!».

Учасники заходу: Вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського, художня школа ім. М. Лисенка, Сумська студія пісочних анімацій «SAHARA».

Головна подія – виставка «Візерунки зимових свят», де  представлено понад тридцять творів учнів художньої школи ім. М. Лисенка. Чотирнадцять школірів стали переможцями конкурсу.

Під час вернісажу учасники переглянули відеоряд пісочних анімацій, познайомилися із твором невідомого італійського художника ХVІІ ст. з фондів музею «Волхви з дарами» – євангельський сюжет про народження у Віфлеємі Ісуса Христа, до якого прийшли мудреці з дарами (золото, ладан та миро).

Із привітанням виступила начальник міського відділу культури Наталія Цибульська.

У святковій новорічній атмосфері діти зустрічали Святого Миколая у супроводі Ангела й отримали подарунки.

Із музичними композиціями виступали студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

Виставка триватиме до 19 січня 2020 року.