Видатні митці Сумщини

З нагоди 80-річниці утворення Сумської області за участі голови обласної державної адміністрації Миколи Клочка і начальника обласного управління культури Олени Мельник у художньому музеї ім. Никанора Онацького відбувся вернісаж виставки творів видатних українців, уродженців Сумщини.

«Будемо все робити для відродження Сумського художнього музею, який є перлиною краю, бо саме Сумщина стала колискою багатьох реформаторів українського та світового образотворчого мистецтва ХХ ст., серед яких такі імена, як родина Кричевських,  Д.Бурлюк, О. Богомазов, Г. Нарбут та інші» – наголосив губернатор області.

Директор - Надія Юрченко розповіла про велику спадщину, що зберігає музей, насамперед про Івана Кавалерідзе та інших митців, які червоною стрічкою вписані в історію мистецтва. Вона також подякувала губернатору за увагу і розуміння значущості музейних скарбів.

Гостей привітали музикою та співом артисти філармонії та викладачі педагогічного університету.