Посудина. Сенат і народ Рима єдині. Україна. Києво-Межигірський фаянс. Сер. ХІХ ст - копия

Посудина. Сенат і народ Рима єдині. Україна. Києво-Межигірський фаянс. Сер. ХІХ ст.

Мисливський кухоль. Україна. Києво-Межигірська фаянсова фабрика - копия

Мисливський кухоль. Україна. Києво-Межигірська фаянсова фабрика

ГОЛГОФА. Україна, Києво-Межигірський фаянс. ХІХ ст. - копия

Голгофа. Україна, Києво-Межигірський фаянс. ХІХ ст.

Виставка «Традиція і стиль»

До 220-річчя заснування Києво-Межигірської фаянсової фабрики» у Національному музеї історії України  відкрито виставку «Традиція і стиль», серед знаних музеїв України представлені й вироби з багатого зібрання Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького:  це мала пластика, предмети релігійного змісту, посуд, речі які походять із славнозвісної колекції Оскара Гансена.

Менш ніж столітній період існування Києво-Межигірської фаянсової фабрики (1798-1874) і розлогий асортимент її виробів є яскравою сторінкою в історії українського виробництва ХІХ ст.  З межигірською фабрикою пов’язані імена талановитих українських та іноземних майстрів, вона стоїть біля витоків традицій українського фарфоро-фаянсового виробництва.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2. Виставка діятиме до 31 січня 2019 року.