Виставка

«Символіка образів Григорія Гавриленка»

Сумський обласний художній музей ім. Н. Онацького у Глухівському краєзнавчому музеї презентував виставку «Символіка образів Григорія Гавриленка (1927-1984)» – видатного українця-шістдесятника, який народився в с. Перемога Глухівського району. Жив і працював у Києві. Крім самобутнього живопису у творчій біографії митця почесне місце займає й графіка, насамперед станкові ілюстрації до авторських та народних казок, які увійшли в золотий фонд вітчизняного мистецтва. Це вже п’ята пересувна виставка із фондів сумського музею, яка нараховує близько сорока творів графіки та живопису.

Така співпраця між музеями області триває вже третій рік, де окрім виставкової роботи відбувається обмін досвідом з науково-освітньої та фондової діяльності. На цей раз сумські мистецтвознавці поділилися роботою з музейної педагогіки та інноваційними програмами.

У мистецькому заході взяли участь керівники міста, художники, співробітники музеїв та місцева громадськість.