IMG_1299

IMG_1290

IMG_1258

IMG_1251

IMG_1217


Виставка «РУШНИКОВА СУМЩИНА»

До відзначення 100-річчя Дня Соборності України  та  з нагоди  80-річчя утворення Сумської області у Сумському академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна представлена виставка  «Рушникова Сумщина».

Мета виставки – об’єднати в єдине ціле  творчі здобутки народних умільців з різних регіонів України,  презентувати  широкому загалу мистецькі скарби, серед яких почесне місце займають  сучасні   вишивані, ткані та вибійчасті рушники народних майстрів Гуцульщини та Сумщини.

На виставці – вишиті, ткані та вибійчасті рушники, а також ікона на склі та різьбленні тарелі: О.Ковальчука, П.Шкрібляк-Хімяк, Г. Ровенчук, Н.Гудилко, Л.Кириченко, О.Гулей, Н. Бабенко, І.Дударя, Н.Коноваленко, Л.Закурської, Л.Орел, О.Петрової, О. Борисенко.

Відвідувачі ознайомляться з традиційними візерунками та техніками виконання  рушникових виробів,  з  кращими авторами, які протягом 80-ти років існування нашої області зберігали, відроджували та розвивали орнаментальні традиції  рідного краю у сучасному народному мистецтві.