Музика барв рідної землі

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького пройшов вернісаж персональної виставки члена Національної спілки художників України Віктора Михайличенка.

Відкрила захід начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник та вручила художнику Почесну грамоту від Міністерства культури України.

На виставці представлено 50 акварелей, написаних В.Михайличенком протягом останніх років. У краєвидах та натюрмортах, а це – головні жанри, до яких звертається художник,  відтворено  красу природи рідної Сумщини.

Захід супроводжувався музичними творами на саксофоні та ансамблем скрипалів у виконанні викладачів та студентів Сумського Вищого училища мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського.

Виставка  працюватиме протягом місяця.