Виставка «Мальовнича Україна»

До Дня Незалежності України в Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відкрито виставку  унікальних творів  з фондів музею українських митців другої  пол. ХХ – поч. ХХІ ст.

В рамках мистецького проекту – пересувні виставки по містах області   пройшли в Конотопі, Охтирці, Лебедині, Глухові, Путивлі.

Різноманітні за тематикою, жанрами, стилістикою  твори   представляють етапи вітчизняного мистецтва, дають уявлення про загальну картину розвитку художніх шкіл Західної, Центральної та Східної України, серед яких лауреати Шевченківської премії, народні та заслужені митці – М. Глущенко, Т. Яблонська, Г. Гавриленко,  В. Зарецький, О. Бізюков, В. Франчук, І. Марчук, З. Шолтес, Й. Бокшай, А. Коцка, В. Микита, А. Криволап, а також сумські  живописці О. Чередниченко, І. Гапоченко, І. Василевський, С. Михайличенко, твори яких складають славу і гордість нашої культурної спадщини.

Виставка триватиме до жовтня 2019 року.