Емоційний колір життя…

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького відкрито персональну виставку театральної художниці Лариси Аполлонової, члена Спілок театральних діячів та художників України.

З привітальними словами і побажаннями творчої наснаги виступили: Антоніна Ігнатченко – науковий співробітник групи охорони історико-культурної спадщини при управлінні культури;  Микола Юдін – директор академічного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна; Іван Гапоченко – голова спілки художників України; Олександр Чередниченко – заслужений художник України та ін.

В експозиції представлено понад 30 графічних та живописних творів, виконані за останні 5 років з використанням авторської техніки, що підкреслює тематичну змістовність.

Художниця презентувала книгу Лесі Українки «Лісова пісня» зі своїми ілюстраціями.

Вернісаж супроводжувався музичними акордами акторки Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна Олени Висоцької та музиканта і композитора Олега Висоцького.

Виставку можна переглянути до 13 грудня 2019 р.