IMG_20190718_141024

IMG_20190718_135622

«Душею Україну осягну: Мистецькі імпрези Надії Гудилко»

До 80-річчя утворення Сумської області Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького в Охтирському міському краєзнавчому музеї презентував чергову пересувну виставку з серії «Сузір’я талантів Сумщини».

На цей раз свої роботи надала заслужений майстер народної творчості України Надія Гудилко, яка є членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України та лауреатом обласної премії ім. Пилипа Рудя.

В багатогранній ретроспективній експозиції представлено понад 50 творів відомої на Сумщині та за її межами художниці. В них втілено дух України, традиції національної культури краю. Це – сім основних блоків: «Сумщина – писанковий край», «Україна козацька», «Шевченківська тематика», «Зимові різдвяні свята», «Пори року»,  «Птахи та квіти», «Дитячі сюжети».  Авторка працює в таких видах народного мистецтва, як декоративний розпис, вишивка, витинанка та авторська лялька.

«Мистецькі імпрези» Надії Гудилко, осягнені душею і серцем, свідчать про  високі духовні цінності, розуміння складних процесів, що відбуваються в країні, природі та у світі.

На вернісажі виставки були присутні громадськість та гості міста, представники ЗМІ, музейні співробітники.