001_3-w

Чарівні фарби зими

До зимових свят у Сумському обласному  художньому музеї ім. Никанора Онацького відкрито  виставку «Чарівні фарби зими», що є початком   циклу щорічних мистецьких заходів «Від Миколая до Водохреща».

Експонуються живописні твори художників Сумщини з фондів музею, автори яких за допомогою майстерного володіння фарбами уславили красу навколишніх зимових краєвидів. Пейзажі вражають тонким відчуттям цієї романтичної пори року, нагадують про її свята, настрої і фарби.

Першими відвідувачами виставки стали учні шкіл міста.

Доповненням до основної експозиції є ялинка, прикрашена  виробами  народного мистецтва майстрів Сумщини – іграшками з соломки, дерева, витинанками  з кольорового паперу.

Поетичного настрою заходу надавали музичні композиції із циклів «Пори року» А.Вівальді,  П.Чайковського.