DSCN6424

DSCN6364

DSCN6334

DSCN6312

DSCN6270

DSCN6252


Веселка творчості

Наукові співробітники Сумського обласного музею ім. Никанора Онацького взяли участь як члени журі в обласному конкурсі творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини» на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

В програмі конкурсу відбулося офіційне відкриття та презентація  творчого доробку вихованців гуртків народної творчості. Школярі різної вікової категорії  з майже всіх районів Сумщини (Буринь, Глухів, Конотоп, Кролевець, Охтирка, Ромни, Шостка, Суми, ін.) представили свої художні вироби в 10 номінаціях: художня кераміка, вишивка і ткацтво, рушникарство, плетіння з рогози та соломи, народна лялька, витинанка, декоративний розпис  та писанкарство. Це  –  декоративні  панно, серветки, килимки, вінки, ляльки та цілі різноманітні композиції.

За участю членів журі відбувся  «круглий стіл» з обговоренням підсумків та нагородження переможців

Конкурс cтав справжнім святом розмаїття барв орнаментальних квіткових і геометричних композицій, продемонстрував нові досягнення та непідробний інтерес молодих аматорів народної творчості до своїх національних традицій.