DSC_5886_2

«Стара колекція – джерело створення музею»

За підтримки управління культури обласної державної адміністрації у Сумському художньому музеї ім. Н. Онацького відкрито виставку «Стара колекція – джерело створення музею», присвяченої 100-річчю прибуття з Києва до Сум частини приватного музею Оскара Гансена.

На виставку приїхала аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Ганна Решетньова з цікавим дослідженням про подальшу долю Оскара Гансена після його еміграції.

На виставці прозвучали спогади О.Н. Онацької про життя Сумської інтелігенції у 1920-і роки у виконанні актриси Сумського Академічного театру ім. М.С. Щепкіна Г. Глазачевої.

На вернісажі відбувся показ портретів Гансена та Онацького, київської квартири-музею О. Гансена, будинку Сумовської у Сумах, експонатів приватного зібрання, що не увійшли до експозиції даної виставки.