DSC_6878(1)

«Одвічне диво: передчуття літа»

У Сумському обласному художньому музеї імені Никанора Онацького з нагоди 60-річчя від дня народження заслуженого художника України Олександра Чередниченка  відбувся вернісаж виставки живопису «Одвічне диво: передчуття літа».

Представлено близько 40 живописних робіт. Виставка починається з вражаючих Кримських мотивів і продовжується Слобожанськими краєвидами, де художник захоплюється мінливою красою навколишнього світу, його особливим сяйвом квітучої райської вишні, бузком, ланами з хатками серед садочків, кручами, що горять у променях сонця.

У цьому році Національна спілка художників України нагородила Олександра Миколайовича медаллю «Лауреат премії імені Тетяни Яблонської».

Із відкриттям виставки художника привітали: заступник начальника управління культури Сумської обладміністрації Антоніна Ігнатченко,  голова Сумського відділення Національної спілки художників України Іван Гапоченко та численні шанувальники митця.

У виконанні студентів ансамблю скрипалів вищого училища мистецтв і культури  ім.  Д. Бортнянського прозвучали класичні музичні твори.

Виставка працюватиме з 15.05.18 по 17.06.2018 р.