«МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА»

До Міжнародного дня музеїв пересувна виставка «Мальовнича Україна» із фондів Сумського  художнього музею ім. Н. Онацького відкрилася у Лебединському міському художньому музеї ім. Б.Руднєва.

До виставки увійшли твори, які за своїм змістом і художнім спрямуванням продовжують високі традиції класичного мистецтва.

Представлено близько 30-ти творів видатних живописців другої половини ХХ століття, серед яких такі імена як: Т.Яблонська, М.Глущенко, В.Зарецький, Й.Бокщай, З.Шолтес, В.Микита В.Франчук, І.Марчук та ін., полотна митців дають певне уявлення про загальну картину розвитку художніх шкіл Західної, Центральної та Східної України, а також демонструють своєрідність і неповторність регіональних шкіл та високий рівень виконання.

У заході взяли участь представники міського управляння культури, художники, співробітники музею, студентська і учнівська молодь та місцева громадськість.

Виставка триватиме до 15 червня 2018 року.