«У полум’ї афганської війни»

До Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав у Сумському художньому музеї  ім. Н. Онацького проведено годину-спогад «У полум’ї афганської війни» для учнів ЗОШ №4.

На захід був запрошений ветеран афганської війни, волонтер  Володимир Щеглов.  Воїн-інтернаціоналіст поділився спогадами, розповів про свою службу в Афганістані, про армійське життя, ціну дружби, яка пізнається на війні, про подвиги наших земляків. Кожен час народжує своїх героїв. Але військовий подвиг у всі часи  був  проявом  високого патріотизму  людини-громадянина.

Авторські  пісні під гітару  у виконанні самого ветерана-афганця надавали  заходу особливо  піднесеної атмосфери.

Важливим доповненням цієї теми був перегляд  живописних творів  на воєнну тематику з зібрання Сумського художнього музею, які допомагають краще зрозуміти і осмислити важливі історичні події.