IMG_7132 — копия

Тиждень музею в школі: народне мистецтво Сумщини

До  80-річчя утворення Сумської області, з метою патріотичного виховання, долучення до духовних цінностей народу, розвитку у школярів інтересу до історії та культури рідного краю Сумським художнім музеєм ім. Никанора Онацького започатковано нову форму роботи «Тиждень музею в школі».

Для учнів ЗОШ № 15 відбулося відкриття виставки «Народне мистецтво Сумщини», де репрезентовано оригінальні твори з фондів музею, виготовлені у І пол. ХХ ст.: ткані та вишиті рушники, кераміка, вироби з дерева, розписи, витинанки, народна іграшка, лозо- та соломоплетіння, український національний одяг та ін.

В ході тижня на матеріалі виставки будуть проведені заняття на народознавчу тематику, екскурсії, квести, зустрічі з народними майстрами та  майстер-класи.