Семінар-практикум

«Актуальні питання збереження мистецьких цінностей в музеях Сумщини»

За підтримки управління культури обласної державної адміністрації, відповідно до програми ІСОМ «Відновлення і реставрація культурної спадщини» у музеї ім. Н. Онацького відкрито виставку «Відреставровані шедеври» з Сумських музеїв – художнього і краєзнавчого – та проведено обласний семінар-практикум «Актуальні питання збереження мистецьких цінностей в музеях Сумщини» для директорів та науковців з музеїв області.

На семінарі розглядалися питання звірення наявності музейних цінностей, як головного чинника обліку Музейного фонду України, порядок оформлення експонатів на видачу, основні правила збереження творів.

Присутні ознайомилися й з автентичними зразками декоративного мистецтва, номінованими до списку нематеріальної культурної спадщини, з колекції  музею ім. Н.Онацького, а також співпрацею художнього музею з творчими спілками в питаннях виставкової та експозиційної діяльності.

На оновленій постійно діючій експозиції співробітники музею поділилися досвідом з наукової роботи по атрибуції творів західноєвропейського декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.