IMG_20180524_110939

Рідна мова – глибина тисячоліть

Ллється, як рiчка, то тиха, то бистра,
                                                                                               Слово, чисте й прозоре, як ранком роса.
                                                                                           Богом створена мова для нашої пiснi,
                                                                                          Мово! Гордiсть моя, моя вiчна краса.

М.Бойко

До Дня слов’янської писемності і культури у Сумському обласному художньому музеї  пройшов мистецький захід «Рідна мова – глибина тисячоліть".

У мистецькому заході брали участь учні  Сумської спеціальної загальноосвітньої школи. Школярі прослухали розповідь про виникнення кирилиці, слов’янської писемності, книги,  розвиток нашої культури, рідної української мови. Учні читали вірші  українських письменників.

На заході  представлено з фондів музею міні-виставку «Слово о полку Ігоревім» в творах українського художника-графіка лауреата Державної премії Т.Г. Шевченка В. Лопати.