Презентація телепроекту «Ніч у музеї»

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького відбулася презентація телепроекту каналу UA/TV «Ніч у музеї», що включає серію випусків про історичні та культурні надбання України.

В проекті взяли участь  провідні музеї, серед них – Сумський художній музей. Про його  унікальне зібрання було створено цикл телефільмів.

Організатори і режисери розповіли про створення циклу документальних фільмів, переглянуто стрічку «Волокитинська порцеляна», в якій йдеться про історію мануфактури Андрія Міклашевського в с. Волокитине Путивльського району Сумської області, вироби якої за художнім рівнем не поступалися кращим зразкам європейських країн (Німеччини, Франції, Австрії, ін.).

Під час обговорення фільму учасники презентації наголосили, що сьогодні надзвичайно важливо говорити про збереження мистецьких скарбів музеїв України.

Переглянути фільм можна на youtube за цим посиланням:

#UATV #UATVChannel #ВолокитинськаПорцеляна

Волокитинська порцеляна. Частина 1 і 2 | Ніч у музеї