Питання розвитку народного мистецтва, ремесел та промислів Сумщини обговорювали в Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького

За підтримки управління культури Сумської обласної державної адміністрації в художньому музеї  ім. Н. Онацького для представників відділів культури райдержадміністрацій області, керівників гуртків центрів естетичного виховання, творчих спілок, майстрів народного та декоративно-ужиткового мистецтва проведено засідання на тему: «Нагальні проблеми розвитку народного мистецтва,  художніх промислів і ремесел та шляхи їх вирішення», яке провели музейні співробітники, працівники Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв та члени Сумського осередку НСМНМ України.

Заступник начальника управління культури Раїса Грицаєнко привітала учасників заходу, побажала плідної праці в збереженні національних традицій та розвитку народного мистецтва Сумщини.

Враховуючи пропозиції Міністерства культури України від 21.03.2019 №479/15-19 щодо розроблення Концепції державної цільової програми підтримки та розвитку народних художніх промислів на 2020 – 2024 рр. в рамках «круглого столу» учасники заходу розглянули нагальні питання розвитку народного мистецтва, промислів і ремесел області в контексті збереження нематеріальної культурної спадщини України за окремими темами.

Присутні переглянули  експозицію виставки «Кращий твір року – 2019», присвячену 80-річчю утворення Сумської області.