на екскурсії

в експоз. залі

Пам'ять живе у серці та у пісні

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з території Афганістану відбулася зустріч-вшанування воїнів-інтернаціоналістів «Пам'ять живе у серці та у пісні».

До музею завітали:  голова Сумської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир  Рикун, учасники бойових дій Юрій Сітніченко та Григорій Гончаренко. На зустріч з воїнами-ветеранами прийшли учні СВПУ будівництва та дизайну.

Захід розпочався з оглядової екскурсії залами музею, яку було проведено для учасників бойових дій та їх родин.

У теплій атмосфері бесіди присутні згадували події  афганської війни, розповідали про військові будні, про те, що допомагало їм вижити та відповідали на запитання.

Звучали поетичні рядки та пісні. Ветерани щиро побажали молоді не бачити жахів війни.