Об’єднаймо Україну

До 100-річчя Дня Соборності України.

У Сумському художньому музеї  ім. Н. Онацького  проведено мистецько-літературний захід «Об’єднаймо Україну» для студентів Сумського Вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

Учасники заходу дізналися про історичний факт Злуки українського народу, його значення та відображення в творах мистецтва, які залучають до поглибленого вивчення історії та культурного надбання.

Відеоряд познайомив відвідувачів з історією країни часів української революції. Зачитані рядки з віршів українських поетів (Тараса  Шевченка,  Івана Франка та уродженців Сумщини Олександра Олеся і Миколи Вороного).

Присутні  переглянули виставку творів видатних митців Сумщини ХХ ст., комплекси жіночого наддніпрянського та чоловічого гуцульського костюму, а також роботи вихованців Сумської художньої школи ім. М. Лисенка, присвячені Дню Соборності України.