Натюрморт. Знайомий і незнайомий жанр

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького продовжують проводитися чергові заняття в Арт-майстерні для відвідувачів під керівництвом заслуженого художника України Олександра Чередниченка.

Дорослі та діти писали презентовані наочно «Натюрморт зі скрипкою», «Весняний натюрморт», «Натюрморт із вазою» у різних техніках (живопис, акварель, гуаш). Художник пропонував знайти різницю тональну й кольорову в теплій гамі, а також між теплими кольорами.

Присутні мали можливість переглянути виставку «Стара колекція – джерело створення музею», прослухати розповідь і проглянули відеоряд про життя і творчість художника В.І. Штернберга – зачинателя українського романтичного пейзажу, якому виповнилось 200 років від дня народження.

Музей запрошує всіх бажаючих на заняття до Арт-майстерні.