Музейний проект «Зустріч з цікавими людьми»

У Сумському обласному художньому музеї  ім. Никанора Онацького відбулася творча зустріч з сумським художником Миколою Жулінським та презентація його книги «Під зоряним дахом ночі».

Микола Жулінський – багатогранна творча особистість. Відомий український художник, Заслужений діяч мистецтв України, викладач кафедри образотворчого мистецтва Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Презентована книга «Під зоряним дахом ночі», яка нещодавно вийшла в світ, розкриває ще одну грань його таланту – письменницький дар. Вона включає в себе збірку оповідань, сповнених щирості, душевної теплоти, філософського сприйняття дійсності, що позначено на всій творчості митця. Видання гарно проілюстровано графічними роботами автора.

Присутні на заході – колеги-художники, працівники  культури,  представники обласного товариства «Просвіта», друзі та шанувальники таланту отримали позитивний оптимістичний настрій від цікавого спілкування з автором книги.