Моя Батьківщина, моя Україна!

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Сумським  художнім музеєм ім. Н. Онацького організовано «День музею» для школярів в оздоровчих таборах «Сонячний» та «Орлятко».

Виставка  «Витинанка – мереживо добра» познайомила дітей з цим видом народного мистецтва, дала можливість продемонструвати майстер-клас з виготовлення самостійної витинанки. Одночасно проведено  конкурс на кращу роботу.

Мистецько-патріотичні години: «Державні символи України», «Наш прапор – у золоті й блакиті!», «Рідний край кохати – в мистецтві прославляти!», «Ми живемо  в Україні!», бесіди: «Символіка українського вінка», «Традиційна орнаментика українського рушника», «Петриківський розпис» були пізнавальними для дітей, сприяли вихованню любові та поваги до українського народного мистецтва, до Батьківщини.