Мистецтво оспівує подвиг

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького розпочато культурно-мистецькі заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Співробітники музею в сумському обласному госпіталі провели мистецький захід «Цих років не змовкне слава»  для ветеранів війни.

Прочитано лекції на воєнну тематику та встановлено виставку «Народне мистецтво Сумщини».

З фондів музею проведено вернісаж виставки «Мистецтво оспівує подвиг». Присутні  ознайомилися  з виставкою, де експонуються твори живопису та скульптури вітчизняних (зокрема, ветеранів війни – П.Козіна, Б.Неменського, О.Чемисова), а також і сумських (П. Ковтуна, М. Огурного) митців, які оспівують подвиг народу у здобутті перемоги для майбутніх поколінь.

Доповненням вернісажу був перегляд відеоматеріалів та прослуховування музичних композицій, присвячених незабутнім рокам.