Малятам про Новорічні свята

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького проведено заняття для дітей дитячого садочка «Волошка».

Привнести крапельку чарівництва і казки в життя дітей, створити атмосферу свята – мета заходу. Маленькі гості почули розповідь про Новий рік – одне із незвичайних і чарівних свят року, цікаву історію про добрі справи Миколи Чудотворця, про народження Божественного Немовляти - Різдво Христове, про те, що Новий рік не може бути без ялинки, яку треба прикрашати іграшками. Із заготовленого матеріалу зробили новорічну іграшку у вигляді Діда Мороза. Не залишила дітей байдужими і музейна ялинка, що прикрашена виробами із соломки.

Разом із екскурсоводом створювали образ художника, який пише картини, познайомилися із основними кольорами, секрет яких знає художник, створювали їх на папері акварельними фарбами.