DSC_6823(1)

«Маки червоні – пам’яті квіти»

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького продовжуються культурно-мистецькі заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для студентів Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та Вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського проведено мистецьку годину історичної пам’яті «Маки червоні – пам’яті квіти».

Присутні переглянули відеоматеріали («Щоб пам’ятали…», «Маки пам’яті»), ознайомилися з виставкою «Мистецтво оспівує подвиг», де  експонуються з фондів музею твори художників-ветеранів: О.Д. Чемисова, Б.М. Неменського, А.Д. Левича, М.Я. Винокурової, а також сумських митців – М.І. Огурного, П.М. Ковтуна. Усі представлені твори присвячені народному подвигу на фронті, в тилу та повсякденні.

Важливою змістовно-ідейною домінантою заходу стала картина Г.В. Малакова «Відгриміло» з яскравими червоними маками – символом пам’яті про загиблих.