Людина в історії: портрет Семена Руднєва

До дня партизанської слави та з нагоди 120-річчя з дня народження нашого земляка Семена Васильовича Руднєва в Сумському обласному художньому музеї  ім. Никанора Онацького для учнів 21-ї школи – вихованців гуртків «Мій рідний край» та «Юні екскурсоводи» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (СОЦПОРТМ) – відбувся історично-мистецький захід «Людина в історії: портрет Семена Руднєва».

Щиро та емоційно розповіла про партизанський рух на Сумщині методист туристсько-краєзнавчого відділу Тетяна Володимирівна Сліпченко, наголосивши, що пам’ять про подвиг повинна жити в наших серцях. На прикладі творів мистецтва школярі побачили, що художники не залишались осторонь подій, які відбувалися у суспільстві та світі. Було розглянуто картини та скульптури на партизанську тематику з фондів  музею.