«Канікули в музеї»

Під час шкільних канікул протягом року в Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького працює програма для учнів різного віку «Канікули в музеї», яка включає тематичні екскурсії, лекції, ігри-подорожі (квести), вікторини, майстер-класи тощо.

У весняний період для учнів шкіл міста № 7, 10, 17, 18, 29,  Сумської спеціальної школи, Сумської дитячої художньої школи ім. М. Лисенка проведені тематичні екскурсії, які знайомили з історією світового мистецтва і включали ігрові моменти. Учні відповідали на запитання квесту, відгадували загадки, тим самим розкривали секрети музейних експонатів.

У музеї проводяться заняття для організованих груп дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

Така програма сприяє розвитку творчих здібностей дітей, духовному наповненню їх дозвілля,  патріотичному вихованню засобами мистецтва.