Канікули в музеї розпочались

Під час шкільних канікул в Сумському художньому музеї ім. Н.Онацького діє спеціальна програма для дітей «Канікули в музеї».

Програма включає в себе ряд цікавих мистецько-пізнавальних заходів: інтерактивні заняття, тематичні екскурсії, знайомство з виставками, квести по експозиції музею, бесіди, лекції, майстер-класи.

В перші дні літніх канікул музей відвідали учні шкіл міста № 3, 9, 10, 22, гімназії № 1, які мали змогу познайомитись з виставкою  дитячого малюнку вихованців художньої школи імені  М. Лисенка «Дитинство – країна мрій» та стати учасниками цікавих ігр-подорожей по експозиціях музею: «ПершоКласна подорож» (для учнів молодших класів), «Подорож у чарівну країну «Музеум» (середнього шкільного віку), «Подорож на Схід» (декоративне мистецтво Далекого та Близького Сходу), «Подорож крізь віки та країни» (зарубіжне та вітчизняне  образотворче мистецтво ХVІ – ХХ ст.) – для старшокласників.

Такі творчі заняття допомагають школярам в естетичному вихованні, краще розуміти  мистецтво різних країн і часів, а також цікаво і корисно провести свій вільний час.