Калейдоскоп зимових свят…

Новий рік та Різдво – світлі і радісні свята з прикрашеною ялинкою, подарунками, сімейними традиціями, в основі яких є синтез мистецтв.

Головними учасниками музейного заходу «Зимові свята: подорож у часі» стали учні Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальна школа, які ознайомилися з історичними епохами, дізналися, звідки походить звичай прикрашати ялинку, як святкували Різдво Христове та Новий рік в Україні, переглянули виставку «Чарівні фарби зими».

Науковці музею провели майстер-клас по виготовленню різдвяного янгола, а також пізнавально-розважальній квест «Гірка бажань».

Відвідувачі прослухали різдвяні пісні, колядки та твори видатних композиторів Петра Чайковського «Грудень» та Антоніо Вівальді «Зима».