Ілля Рєпін «Запорожці пишуть листа...»

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького з нагоди 175-річчя від дня народження видатного живописця І.Ю. Рєпіна проведено мистецьку годину на виставці «Ілля Рєпін та його учні»  для  вихованців Сумської художньої школи ім. М. Лисенка.

Учні дізнеалися про відомих художників, які навчалися в Академії мистецтв у Рєпіна. Особливу увагу було звернено на таких митців як  Б. Кустодієв, В. Сєров, І. Браз, Н. Онаацький та ін.

Учасники заходу ознайомилися з подарованим Харківським художнім музеєм виданням «Ілля Рєпін і Харківщина».

Присутні прослухали розповідь про картину І. Рєпіна «Запорожці пишуть листа...» над якою митець працював  понад п’ятнадцять років, здійснив дві подорожі Україною по місцях, де колись була Січ, створив декілька її варіантів. Картина І.Ю. Рєпіна є свідченням любові до України,  до її історичної спадщини.