IMG-c76936835c03c5625d9c9156ce4a61bb-V

«І постає у спогадах війна…»

До Днів пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбулися патріотично-мистецькі заходи для військовослужбовців м. Суми, учнів ЗОШ № 5 м. Конотопа.

У музеї  відкрито виставку з фондів музею «І постає у спогадах війна…», пройшла історико-мистецька година «Квіти пам’яті», метою яких є вшанування пам’яті жертв війни.

Відвідувачі ознайомилися з творами ветеранів війни – відомих українських художників-ювілярів (Семена Блайваса, Євгена Лученка, Володимира Парчевського), переглянули фрагмент документальних фільмів минулих часів, у яких прозвучали сучасні українські пісні воєнної тематики, вірші українських поетів про героїв  війни.

Пам’ять захисників вшановано хвилиною мовчання.