DSC_1447_2

Голокост. Цього не можна забувати…

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького проведено мистецько-історичну годину «Голокост – трагедія, пам'ять, історія…».

Учасниками заходу – студенти Сумського будівельного коледжу.

Присутні прослухали розповідь про історичні факти та передумови цієї трагедії, ознайомилися з живописними творами з фондів музею відомих українських художників Семена Блайваса («Геноцид», «Поминальні свічки») та  Самуїла Каплана («В окупації»).

Участь у музейному заході взяли члени благодійної організації «Сумський єврейський фонд Хесед Хаїм», у виконанні яких мовою оригіналу  прозвучали вірші та національні єврейські пісні.

Відбувся перегляд документальних фільмів «Кришталева ніч» та «Голокост». Пам'ять про ті трагічні події було вшановано хвилиною мовчання.