DSC_2098

DSC_2093

«Думи мої, думи мої...»

До Шевченківських днів і 100-річчя заснування Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького встановлено виставку із фондів  «Тарас Шевченко та художники-ювіляри».

Представлено близько 20 творів із оточення Кобзаря, а також графіка митців ХХ століття, яка відбиває шевченківську тематику. Серед них: Д. Безперчий, А. Мокрицький, Н. Онацький, народні художники України –  О. Фіщенко, В. Мироненко, Г. Томенко.

На базі виставки проведено круглий стіл «Думи мої, думи мої...», присвячений 180-річчю виходу першої збірки «Кобзаря».

Учасники заходу – студенти  СумДПУ ім. А.Макаренка, вищого училища мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського, учні ЗОШ № 7, які прийняли участь: звучала музика, вірші та уривки з творів Кобзаря.