День музею в дитячих таборах

До 1031-ліття хрещення Київської Русі-України Сумським обласним художнім музеєм ім. Никанора Онацького в оздоровчих таборах «Універ» та «Сонячний» організовано «День музею».

Проведено бесіди на теми «Образ князя Володимира Великого в іконописі ХІХ ст.». Діти прослухали розповідь, про особистість князя-хрестителя. Дізналися про  хрещення в Україні та як воно вплинуло  на сьогодення: прилучило українські землі до візантійської культури, відкрило шлях до мистецьких та наукових  надбань.

Відпочиваючі прослухали  теми: «Хата в звичаях та традиціях українців», «Билини  та казки в творах В. Васнєцова», «Символіка української писанки», проглянули виставку «Народне мистецтво Сумщини».

Діти проявляли зацікавленість, великий пізнавальний інтерес до народного мистецтва, розповідали свої історії пов’язані з хрещенням.