Цінуємо життя і мир…

Одним з пріоритетних напрямків роботи  в Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького є національно-патріотичне виховання молоді. З цією метою відбулася зустріч  ветеранів афганської війни та  учасників АТО  Володимира   Щеглова,  Миколи  Кіченка, Миколи Ткаченка  зі  студентами Сумського будівельного коледжу.

Ветерани поділилися своїми спогадами про військову службу, армійське братерство, розповіли  про героїзм наших воїнів, відданість Батьківщині, наголосили  на важливості збереження  живої пам’яті про військовий подвиг та ціну життя.

Володимир Щеглов – полковник запасу презентував та подарував  музею свою книгу  «Пошук істини» –  спогади про службу в Афганістані,  воїнів і волонтерів АТО.

На заході присутні познайомились з творами живопису: «Гірські вершини» Віктора Макеєва,  «Акорд» Олександра Павлова.