«Цей світлий день належить вам по праву!»

До Всесвітнього дня вчителя та Дня працівників освіти  для викладачів учбових закладів нашого міста у Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького відбувся тематичний захід «Цей світлий день належить вам по праву!». Привітавши зі святом, гостям презентували оригінальні листівки з репродукціями музейних творів.

Для викладачів різних дисциплін провели нову екскурсію «Мистецтво та література: шляхи, перехрестя, паралелі», в контексті якої акцентували увагу на багатогранній та жертовній професії вчителя. Розглядаючи роботи художників з постійної експозиції музею, згадували їх наставників.

Не залишили без уваги роботу «Сільська вчителька» художника Костянтина Пинєєва, який, до речі, 20 років життя присвятив викладацькій діяльності. Занурившись у атмосферу нелегкої долі героїні полотна, присутні погодилися, що обрана ними професія не зважаючи на складність, сповнена натхненного служіння майбутньому.