До Дня партизанської слави

Напередодні Дня партизанської слави у Сумському обласному художньому музеї  ім. Никанора Онацького проведено урок мужності  «Бійці невидимого фронту» для учнів ЗОШ № 4.

Присутні прослухали інформацію про трагічні сторінки воєнних років, про історію партизанського руху на Україні, який починався на Сумщині, познайомилися з міні-виставкою творів з фондів музею, присвячених героїзму партизан, їх ролі у визволенні Батьківщини  – «Портрет  командира  Сумського партизанського з’єднання генерал-майора С.А. Ковпака»  (автор – народний художник України В. М. Костецький) та «Спадщанський ліс» (автор – заслужений художник України  В. П. Куц).

В ході заходу  було переглянуто  відеопрезентацію «Сумщина – колиска партизанського руху», прозвучали у запису музичні композиції  та  пісні («Йшли селом партизани», «Ми українські партизани», «Пісня про Україну»).