IMG_1874

IMG_1867

IMG_1860

IMG_1854

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбулася перша зустріч в Арт-майстерні під керівництвом заслуженого художника України Олександра Чередниченка, який розповів про техніку живописного малюнку.

Серед присутніх – дорослі, студенти вищих вузів, учні міста, викладачі та діти художньої школи.

Мета заняття – познайомитись, продемонструвати особисті здібності, усвідомити, що в музеї  можна працювати весело й невимушено, відпочиваючи й одночасно навчаючись.

Учасники прослухали лекцію-розповідь музейного фахівця, побачили фільм про видатного мариніста, художника світового рівня Івана Айвазовського та про його твори, що зберігаються у Сумському художньому музеї.

Музей запрошує на заняття, які будуть проходити кожного місяця другої та четвертої суботи.