З ЛЮБОВЮ ДО УКРАЇНИ

До Міжнародного дня захисту дітей у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького традиційно відкрилася виставка «З любов’ю до України» за участю учнів художньої школи ім. Михайла Лисенка. Свідченням нашої плідної співпраці є зростаючий інтерес до творчості як самих учнів, так і відвідувачів музею.

На виставці представлено 20 творів живопису та графіки, які вирізняються різноманіттям технік (акварель, пастель, олівець, фломастер, гуаш). Своєрідні у виконанні роботи об’єднує спільна ідея – уславити Україну, передати неповторний колорит природи, створити самобутній образ народу.

Глядач познайомиться із художніми творами, де відображено звичаї та обряди, багатовікові традиції, які передаються із покоління в покоління і слугують невичерпним джерелом натхнення для юних художників. Картини розкривають світ дитячої фантазії. Ряд робіт присвячено військовій тематиці, мають життєдайну силу, пробуджують прекрасні якості людської душі. Емоційною нотою звучить мотив незламності і перемоги, актуальність якої особливо відчувається в наш час. У роботах відчувається алегоричний образ України, як духовний символ нації.

Дана виставка є проявом щирої дитячої любові до України, вірою в майбутню перемогу під світлим чистим небом.