АКВАРЕЛЬНА ІМПРЕСІЯ

До Міжнародного дня захисту дітей у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбувся вернісаж сьомої персональної виставки «Акварельна імпресія» Любові Бєлінської – художниці-педагога Сумської дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка.

На вернісажі із привітальним словом виступили почесні гості:  начальник відділу культури Сумської міської ради Наталія ЦИБУЛЬСЬКА, заступник начальника відділу культури Сумської міської ради Людмила ПЄХОВА, які наголосили на важливості організації подібних виставок задля підвищення професійного рівня художників.

Також Любов Анатоліївну привітали колеги: заступник директора Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка Павло ОСТАПЕНКО, Тетяна СУРКОВА та талановиті учні акварелістки.

На вернісаж виставки завітали і члени Сумської організації Національної спілки художників України: заслужений діяч мистецтв України Микола ЖУЛІНСЬКИЙ та Олександр ЗАСТУП.

Експозиція презентує понад 30 акварельних робіт, написаних автором з натури впродовж останніх 5 років. Сповнені ліризму, свіжості, легкості, невагомості, природної барвистості, насичені тонким спостереженням швидкоплинності миті, твори дивують різноманіттям акварельних прийомів і пишністю авторських стильових переваг.

Музичне привітання прозвучало у виконанні учениць Сумської спеціалізованої  школи № 29 Єлизавети Бабіч та Марини Рижової.  Мелодія скрипки зачарувала присутніх, гармонійно підкресливши оази акварельної краси.