УКРАЇНА КРІЗЬ ВІКИ

Цьогоріч 28 липня наша держава відзначає визначну дату – 1035-ліття хрещення Київської Русі-України князем Володимиром. Для українців ця подія символізує спадкоємність тисячолітньої історії, утвердження нашої нації і держави.

З цієї нагоди у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького проведено духовно-пізнавальний мистецький захід «Православна Сумщина. Корсунська-Шпилівська ікона Божої Матері».

В ході заходу учасники (вихованці Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня») здійснили віртуальний  екскурс в історію свята, дізнались про основні етапи прийняття і поширення християнства на території Київської Русі та роль в утвердженні віри князя Володимира Великого.

Присутні мали змогу  познайомитись з унікальними  творами сакрального мистецтва із зібрання музею, серед яких особливе місце займає ікона Корсунської  Божої Матері – покровительки нашої Сумщини.

Сьогодні надзвичайно важливо говорити про значимі історичні культурні надбання України, адже нашому народу є чим пишатися, наше мистецтво яскраве, вишукане  і неповторне.