изображение_viber_2021-12-13_12-46-55-405

DSC_8037_result

DSC_8036_result

DSC_8034_result

У ТІЙ ЖОРСТОКІЙ ВЕРЕМІЇ ВИ ДО КІНЦЯ ТРИМАЛИ БІЙ….

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС співробітники Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького провели мистецький захід. Відбулася зустріч відвідувачів закладу з ліквідатором Чорнобильської катастрофи Пѐтухом Олександром Васильовичем, який поділився спогадами про перебування в зоні катастрофи, що змінила життя мільйонів українців.
Також представлено картину народного художника України, лауреата Шевченківської премії Валерія Франчука «Розгойдані дзвони пам’яті», що метафорично передає пережиту трагедію. У свою чергу Олександр Васильович продекламував власні вірші, сповнені сумом, але з неймовірною силою надії.
Для гостей проведено екскурсію музеєм і подаровано листівки з репродукціями картин із зібрання.