афіша

«Там, де живе казка»

До Міжнародного дня захисту дітей у Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького відкрито виставку.

Гостями були учні молодших класів ЗОШ №4 та діти містян. Представлено графічні роботи та вироби декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Палеху, Мстьори і Холуя за мотивами відомих казок.

Дітей познайомили із роботами В. Смирнова, який стояв біля витоків створення Сумської обласної організації Національної спілки художників України, ілюстраціями нашого земляка Г.Гавриленка до казки «Гуси-лебеді», а також творами Г. Польового, Г. Малакова, Ю. Васнєцова.

На завершення вернісажу проведено вікторину «Відгадайте казку». Найбільш активні учасники отримали закладинки із репродукціями музейних творів.