Світлими стежками пам’яті

У Сумському обласному художньому музеї проведено журнал спогадів «Світлими стежками пам’яті» до дня народження фундатора, першого директора закладу Никанора Харитоновича Онацького для відвідувачів музею.

Захід побудовано у формі усного вісника, до якого залучилися наукові співробітники музею. Протягом спілкування прозвучали монологи-спогади дружини й молодшої доньки Никанора Онацького та його літературні твори. Відвідувачів ознайомлено з графічними, живописними роботами митця, їх манерою написання. Відбулася віртуальна подорож на Батьківщину художника в селище Хоменкове. Фінальним акордом заходу, що викликав приємні враження в глядачів, стала демонстрація особистого етюдника з фарбами Никанора Онацького.

Організованою зустріччю вшановано світлу пам’ять митця, висловлено нащадками вдячність за його творіння – Сумський художній музей.