СУКНЯ «СВІТЛО» ТЕПЕР У МУЗЕЇ

«Сміливі завжди мають щастя» – та хіба є заперечення? Чи не про нашу націю нескорених висловився Іван Багряний ще століття тому? Та ось вони – серед нас ці відчайдушні непохитні УКРАЇНЦІ, які крок за кроком ідуть до перемоги.

Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького за час повномасштабного вторгнення мав і має нагоду зустрічати небайдужих особистостей, які власними вчинками творять історію, допомагаючи нашим воїнам.

Ідеш вуличками міста й розумієш, що десь в юрбі – ті пари очей, у котрих – жага зробити щось корисне заради майбутнього. Наша мистецька святиня магнетично притягує таких непересічних особистостей, серед них – знайомство зі Світланою Волик – українською дизайнеркою вишиванок, волонтеркою. Саме з її легкої руки з’явилася нова сторінка сучасного мистецтва в музеї. Початком ознаменувалася її виставка в наших залах, згодом – подаровані роботи, які й далі приваблюють увагу військових, гостей міста й сум’ян.

Цей ланцюжок продовжується і надалі, бо нещодавно фонди поповнилися ще одним виробом майстрині – дизайнерською сукнею. А її історія така: Світлана разом із командою майстринь віддають свої вироби на аукціони, де й було виграно ексклюзивну вишиванку «Світло» Дронаріумом «B-Drone» на чолі із Гамлетом Гайовим (https://www.instagram.com/bdrone_ua), який об’єднав однодумців задля протидії ворогу, створюючи «пекельних пташок». Тому, вони вирішили презентувати дану річ музею.

Така подія – маленьке свято, що несе світло в душі українців. Культурне збагачення нації – шлях до перемоги, визнання й самоідентифікації. Мистецтво лікує, відновлює, збагачує та надихає.